Időpont:

Helyszín:

Beszámoló:

Résztvevők:

Roterofen Sziklamászás kezdőknek

- sziklamászás -

Roterofen Sziklamászás kezdőknek

sziklamaszas_kezdoknek_i_20_1224.jpg

 Egyesületünk kezdő mászóival (Gabi és Nyikos Peti), a sok műfalas tréning után megkezdtük a sziklamászással való ismerkedést, az alapok elsajátítását, gyakorlását. (standépítés, ereszkedés, elölmászás, elölmászó biztósítása. A mászások helyszínéül a Roter Offen  jól biztosított V-ös nehézségű útjait választottuk, melyeken újdonsült mászóink megbizhatóan mozogtak, így délután belekóstoltunk a VI-os fokozatba is. Egyesületünk tagjai számára ezeket a foglalkozásokat rendszeressé szeretnénk tenni, hogy minél jobban megismertessük velük a hegy és sziklamászás csodálatos világát.


Ha tetszett a beszámoló, oszd meg másokkal is!

Térkép

Galéria

Roterofen Sziklamászás kezdőknek

Ezeket olvastad már?


Thalhofergrat

Reggeli gyors egyeztetés után Samuval, Aszuval és az újonc mászó Petivel célba vettük a Thalhofergrat…

Ködbevesző Raxi túra

A látotávolság is a nullával volt egyenlő, ezért a többieknek meg sem tudtuk mutatni, hogy…